Група №3 «Квіточка»

gr3 3s

В нашій групі «Квіточка» - як у вінку діточкам.
Все тут гарне, все яскраве - для малят усе цікаве.
Всі ми залюбки малюєм, любим витинати,
Разом грамоті навчатись,  ще й порахувати.
Говорити можем довго ми про наш веселий дім,
Скажем чесно і відверто: "До душі він нам усім!"

gr3 1s

В групі працюють:

Вихователь Кузьмич Валентина Петрівна.

• Освіта повна вища педагогічна, «спеціаліст вищої категорії».
  • Закінчила РДПІ в 1997 р.
  • Стаж роботи: 14 років.

Педагогічне кредо:

«Найголовніше виховне завдання в тому, щоб  у дитячій душі стверджувалися співчуття, жалість, доброта до всього прекрасного, що є в житті, і насамперед до людини.»
В.О.Сухомлинський

Група наша - дім барвистий,
Волошковий, шовковистий.
Група наша - дім прекрасний,
Многоликий, світлий, ясний.
Це - країна мрій чудова,
Знань нових міцна основа.
Тут живуть добро і сила,
Наша дітвора щаслива!

gr3 2s

Вихователь Жабчик Олена Миколаівна.

• Освіта повна вища педагогічна, «спеціаліст», звання «вихователь-методист».
  • Закінчила РДГУ в 2012 р.
  • Стаж роботи:16 років.

Педагогічне кредо:

«Доброта й ще раз доброта – це найтонші й наймогутніші корінці, що живлять дерево дитячої радості – радості ніжного доторкання до живого й гарного.»
В.О.Сухомлинський

Помічник вихователя:

• Бабчанік Ганна Іванівна - працює на групі з 2002р. Це дуже людяна, добра, лагідна, любляча людина, яка з задоволенням працює в дитячому закладі. Діти  дуже її люблять та поважають.
  • gr3 4s
  • Проблемні питання над якими працює група:

1. «Вплив літературно-художньої спадщини В.О.Сухомлинського на соціально-моральний розвиток дітей  старших дошкільників»
    2. «Реалізація завдань логіко-математичного розвитку через освітні лінії  програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»».