1Педагогічні читання

«Я ніколи в житті не належав собі»

В. Сухомлинський

6 листопада 2018 року у ЗДО для педагогів пройшли   педагогічні читання, присвячені 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям».

Адже наш заклад працює на засадах педагогічної спадщини В. Сухомлинського. Питання щодо впровадження педагогічної спадщини Василя Сухомлинського у роботі з дошкільнятами розкрили у своїх виступах:

«Виховання у дітей любові та поваги до матері, до рідних» - Кузьмич В.П., вихователь середньої групи.

«Впровадження педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у процесі формування фізичного здоров’я особистості» - Соборайчук І.А., інструктор з фізкультури.

«Формування духовної сфери дитини засобами естетики у творчій спадщині В.О. Сухомлинського» - Ящук Л.С., вихователь молодшої групи.

«Розвиток педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у екологічному вихованні підростаючого покоління» - Янковська Є.П., вихователь старшої групи.

«Проблема духовності у художніх мініатюрах В.О. Сухомлинського» - Мацюк В.І., вихователь ясельної групи.

4             5