1Ми до Пасхи готувались – Великоднє дерево прикрашали.

Великдень! Христос воскрес!

Як тут не радіти?

Чарівне Дерево чудес

Дарують всім вам діти!

Найвеселіше свято – це Великдень. Пробуджується природа, закінчується Великодній Піст і приходять світлі Великодні свята.

Діти допомагають дорослим готуватись до Великодня: прибирають у хаті, вишивають рушнички на кошики, малюють писанки. Вихованці та батьки садочка “Ластівка” долучалися до прикрашання своїх груп. А ще прикрасили Великоднє дерево писанками, виготовленими своїми руками.

Великоднє дерево прикрашатиме вхід ЗДО. Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно нещодавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Адже у нас стільки орнаментів, національної символіки, що зробити таке дерево в українському стилі не складе труднощів.

2        3

4        5

6        7

8        9

10        11

З Воскресінням Христовим щиро вас вітаєм!
Жити в радості й любові від душі бажаєм!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
 Христос Воскрес!
 Воістину воскрес!