2Відкрите заняття

15 грудня в старшій групі №7, у рамках роботи семінару-практикуму з теми: «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників», було проведене відкрите заняття вихователем «спеціалістом першої категорії» Парфенюк В.Я.

Тема заняття: «Це моя Україна, це моя Батьківщина, що як мама і тато одна», основною метою якого було - формувати патріотичні почуття у дітей дошкільного віку через виховання любові до своєї сім’ї, родини. Наприкінці заняття всі діти виготовили «родинне дерево».