Title Header


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris.Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id.

Get Adobe Flash player

1Тиждень безпеки дитини в дитячому садку

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні заклад дошкільної освіти, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Детальніше: 02.05. Тиждень безпеки дитини в дитячому садку

1Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

У рамках проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у м. Рівне, 28 квітня 2021 р. у закладі дошкільної освіти № 12 Рівненської міської ради була проведена ранкова зарядка.

Детальніше: 30.04. Фестиваль ранкової зарядки  «Рух заради здоров’я»

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

ПОЕЗІЯ — ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ,

ЯКИЙСЬ БЕЗСМЕРТНИЙ ДОТИК ДО ДУШІ

(Л. КОСТЕНКО)

Щороку, 21 березня, увесь світ відзначає Всесвітній день поезії. День поезії покликаний об'єднати всіх людей, відданих віршам. У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників. У День поезії люди мистецтва хочуть нагадати всім, що вірші — це живопис, який можна почути.

Детальніше: 21.03. Всесвітній день поезії

1Вітаємо з перемогою!!!

Вихованці і педагоги ЗДО №12 із задоволенням прийняли участь у конкурсі «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в закладах дошкільної освіти міста Рівне.

Конкурс проводився з метою:

- стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури у процесі ігрової діяльності;

- пропаганди здорового способу життя.

Детальніше: 15.03. Вітаємо з перемогою!!!

1Педагогічна рада

«Щоб дитина була палко зацікавлена навчанням, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче, інтелектуальне життя».

В.О.Сухомлинський

02.03.2021 року в ЗДО відбулася педрада «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» з метою підвищення поінформованості педагогів щодо формування сенсорно- пізнавальної та логіко - математичної компетенції у дітей раннього та дошкільного віку відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, створення атмосфери взаємодії та взаєморозуміння.

Детальніше: 05.03. Педагогічна рада

1ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запрошує заклади дошкільної освіти долучитись 01-02 березня 2021 року до ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (присвяченого Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня).

Детальніше: 02.03. ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

1Всеукраїнська благодійна акція «Нарру Мяу для Мурчика»

Вихованці та батьки нашого закладу долучились до IV Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика», присвяченій Всесвітньому дню котів ( 1 березня). 25 лютого було передано близько 50 кг круп, сухих та вологих кормів волонтерам Клубу Лапа. А від Клубу передано подаруночки для дітей та настінний календар Клуб Лапа. Мета акції вчити дітей змалечку бути милосердними та турботливими до наших братів менших. Дякуємо вихованцям та батькам, які не залишились байдужими.

Детальніше: 26.02. Всеукраїнська благодійна акція «Нарру Мяу для Мурчика»

7Колективний перегляд занять

24 лютого 2021 року до педагогічної ради з теми «Формування математичної компетентності дошкільників шляхом використання інноваційних технологій» відбувся колективний перегляд занять:

- «Ми йдемо у гості» ( Жабчик О.М., вихователь молодшої групи № 3) – універсальний дидактичний матеріал блоки Дьєнеша.

Детальніше: 26.02. Колективний перегляд занять

1Хай лунає рідна мова

«Колосися житом в полі, піснею в оселі, 
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі. 
 Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали, 
Як з колиски дорогої мовоньку кохали…».

Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Тож нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом та символом єднання великого народу.

Детальніше: 23.02. Хай лунає рідна мова

1Цьогоріч зима дарує казку, ну як не скористатись? Тим більше із нагоди такої "золотої" дати!Дитинство ж віку немає, правда?Довгоочікуваний сніг надихнув дітей і дорослих та творчість, креатив, створення зимових композицій.

Детальніше: 21.02. Ми фортецю збудували, - садок із 50-річчям привітали!

115 лютого відзначають свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч Зими з Весною. Кажуть у цей день Зима Весну зустрічає, та заморозить її хоче, та лише сама від цього хотіння страждає.

Детальніше: 16.02. Свято Стрітення

1Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, продумуємо як і з ким будемо святкувати.

А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі з'явилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше, під впливом християнства

Детальніше: 14.01. Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо

Дошкільний навчальний заклад №12 м.Рівне.